GM Gyvai

Koncertų organizatoriai „GERA MUZIKA GYVAI“ pristato 2018 metų pavasario sezoną!

Lo’Jo – tai legenda tapęs šešetukas iš Prancūzijos, kurio neišgirsti būtų nepadoru! Daugiau nei 30 metų koncertuojantys originalūs muzikos profesionalai, savo bagaže išleidę 15 albumų. Grupė savo nuolat evoliucionuojančia kūryba primena, kad žmonės keičiasi, progresuoja ir maištauja, tad ruoškitės būti nustebinti net jei ją esate girdėję anksčiau.

KONCERTAI
Kovo 2 d. 19 val. Keistuolių teatras, Vilnius
Kovo 3 d. 19 val. VDU didžioji salė, Kaunas

 

Mathis Haug – šių dienų muzikos bastūnas ir inteligentas, įkvėpimo sėmęsis iš Bob Dylan, Robert Johnson ir Tom Waits. Į subtilų mišinį jis apjungia garsus, poeziją ir savo įžvalgas, dainuodamas apie tikrus, gyvenimiškus dalykus.

KONCERTAI
Balandžio 6 d. 19 val. Renginių Oazė, Kaunas
Balandžio 7 d. 19 val. Keistuolių teatras, Vilnius

 

Kayhan Kalhor (Iranas) – aukščiausios lygio atlikėjas, kamencheh virtuozas, kuriantis stiprius ir vertingus muzikinius pojūčius. Rafinuotą bei jausmingą Artimųjų Rytų šviesą spinduliuojantis muzikantas klausytojus kviečia keliauti drauge su užburiančiais kamancheh instrumento garsais į geresnį pasaulį.

KONCERTAI
Balandžio 27 d. 19 val. Šv. Jonų bažnyčia, Vilnius
Balandžio 28 d. 19 val. Raudondvario dvaro menų inkubatorius, Kaunas 

 

Šviesus ir lengvas „3MA“ projektas apjungia tris Afrikos muzikantus: koros meistrą Ballaké Sissoko (Malis), oud virtuozą Driss El Maloumi (Marokas) ir svarbiausią valiha atlikėją Rajery (Madagaskaras). Muzikantų iš geografiškai ir kultūriškai labai skirtingų Afrikos regionų susitikimas rodo, kas yra aistra muzikai, atskleista abipusio kūrėjų įsiklausymo bei gražios draugystės.

KONCERTAI
Gegužės 29 d. 19 val. Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Gegužės 30 d. 19 val. Kauno filharmonija, Kaunas